• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00

Deniss Pashkevich ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem - saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponista Džona Koltreina daiļradē.

Deniss piedalījies vairāk nekā 30 albumu ierakstos, no kuriem viens no pēdējiem un nozīmīgākajiem ir Latvijas un Dānijas džeza mūziķu kopprojekts – albums "Yours Faithfully", kura ierakstā dzirdams arī viens no pasaules vadošajiem džeza pianistiem Aaron Parks no ASV.

Deniss Pashkevich Music

Kristapa Vanadziņa mūzikā saplūduši vairāki žanri, un tā spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes. Pianists uzstājies dažādos festivālos un koncertos gan Latvijā, gan ārpus tās. 2009. gadā tika ierakstīts albums The New Trio, kas aizceļojis arī uz Zviedrijas mūzikas veikalu plauktiem. Savukārt 2012. gadā klajā nācis arī otrais albums ar nosaukumu „Himalaj”.

Šobrīd Kristaps strādā kā koncertējošs mūziķis un sadarbojas ar Donu, Daumantu Kalniņu, Lindu Leen, Mārtiņu Braunu, Borisu Rezņiku un maestro Raimondu Paulu. Kristaps darbojas arī kā studijas mūziķis un komponists vairākos projektos. Uzstājies un sadarbojies kopā ar Gunāru Rozenbergu, Intaru Busuli, Raimondu Tigulu, Esbjõrn Svennson, China Moses, David Kikoski, Marius Aleksa, Lauren Field un Fred Borey.

Kristaps Vanadzins - Artist page

Ieeja koncertā bez maksas.