• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00
  1. gada sākumā kopā ar Latvian Blues Band savu albumu Rīgā ierakstīja kanādiešu blūza autoritāte Johnny V, pēc kā sekoja vērienīga LBB koncertūre Kanādā, kas sniedzās no Toronto līdz pat Kalgarī. Šis laiks ir uzskatāms par grupas darbības sākumu.

Laika posmā no 2000.-2014. gadam, Bites Blūza Klubā grupa uzstājusies kopā ar tādiem blūza māksliniekiem, kā John Primer, Carlos Johnson, Bob Margolin, Carey Bell, Sugar Ray Norcia, Monster Mike Welch, Darrell Nulisch, Duke Robillard, Bruce Katz, Bryan Lee, Al Coplay, Phill Guy, Rico McFarland, Zora Young, Tad Robinson, Nora Jean Bruso, Sonny Rhodes, Louisiana Red, Chico Banks, Billy Branch, Jerry Portnoy, Joanna Connor, James Solberg, Willie „Big Eyes” Smith, Debbie Davis, Lazy Lester un daudziem citiem, ar kuriem kopā izdota arī vairāku koncertierakstu CD sērija “Latvian Blues Band & Friends”.

Šajā laikā Latvian Blues Band ir koncertējuši Polijā, Horvātijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Lietuvā, Igaunijā, Dānijā, Norvēģijā, Holandē, Krievijā, kā arī ASV un Ēģiptē, piedalījušies lielākajos Eiropas blūza festivālos, kā Euro Jazz 2004, Atēnās, Sierre Blues 2011, Šveicē, Narcao Blues 2014, Sardīnijā, kā arī neskaitāmos citos.

  1. gadā grupa nosvinēja savu 15 gadu jubileju, un tagad Latvian Blues Band turpina aktīvi koncertēt Latvijā, Eiropā un Skandināvijā.

Mūziķu sastāvs: Jānis Bukovskis / ģitāra, vokāls Artis Ločmelis / taustiņinstrumenti, saksofons Mārcis Kalniņš / bass Rolands Saurietis / sitaminstrumenti

Maksa par koncertu: 5 eur no personas