• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00

21.februārī un 28.februārī AICINĀM uz nodarbību un sarunu, kuru vadīs astrologs Modris Mahesh Kalnciems, lai stāstītu par interesantu un vērtīgu tēmu SIEVIETE UN MĒNESS CIKLI. Šī būs saruna par cilvēku, par attiecībām, par partneriem un vērtīga gan dāmām, gan kungiem. Īpaši ieteicama apmeklēt pārim kopā.

Nodarbības cena: 9.00 EUR. Nākot divatā ar partneri: 15 EUR abiem. Pieteikšanās iepriekš obligāta: 253 018 55 vai korso.merija@gmail.com

SIEVIETE UN MĒNESS CIKLI. Sākumā liekas savādi, bet daba tā ir iekārtojusi, ka sievietes un Mēness cikli ir gandrīz vienādi. Ciklu iepazīšana un izzināšana būtu nepieciešama un ļoti vērtīga, jo bieži, saskaroties ar dažādām situācijām dzīvē, cilvēks var reaģēt pavisam savādāk un apzinātāk.

Varēsiet iemācīties regulēt savus prāta un domu uzplūdus, nebūt histēriskai un emocionālai. Vīrieši arī laipni aicināti, jo tas palīdzēs izprast savu sievieti un sevi.

Šajā lekcijā uzzināsiet:

  • kā cikli savstarpēji mijiedarbojas;
  • ko vajadzētu darīt katrā no tā fāzēm;
  • kāds ir sieviešu emocionālais fons;
  • kā var iekļauties un būt harmonijā ar šiem cikliem.

Norises laiks: 2019. gada 21. februārī pl.18:00 (latviešu val.) 28.februārī pl.18:00 (krievu val) Nodarbības ilgums: 2 stundas Norises vieta: Galerija KORSO, Izklaides un Izglītības centrā “KORSO Brīnumi”, 0.stāvā. Nodarbības cena: 9.00 EUR par nodarbību; 15 EUR pārim. Pieteikšanās: obligāta pieteikšanās iepriekš pa tālruni 253 018 55 vai rakstot uz korso.merija@gmail.com

Nodarbību vada: Modris Mahesh Kalnciems – astrologs, astropsihologs, kurš iet sevis izzināšanas un pilnveidošanas ceļu. Vairāku gadu garumā, izmēģina un praktizē dažādu skolotājuprakses, kuras nodod tālāk interesentiem semināros, lekcijās un privātajās konsultācijās. Šobrīd dziļi apgūst attiecību tēmu. Enerģiju plūsmas un to apmaiņas, jeb Tantru.