• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00

Palutini sevi – parūpējies par savu skaistumu un labsajūtu janvārī!

Arī šogad, katru ceturtdienu un piektdienu visiem kosmētikas produktiem 30% atlaide! Iegādājies savus iecienītos zīmolus par vēl izdevīgākām cenām. Piedāvājums spēkā visās Mēness aptiekās Latvijā!

Produktu cenas aptiekās un e-menessaptieka.lv var atšķirties. Atlaide spēkā, uzrādot lojalitātes karti Veselība.

Jaunākās filmas un kino repertuārs.

Kopā ar kafejnīcu STUDIO CARTE D'OR turpinām iepazīstināt jūs ar desertu vēsturi. Šoreiz stāstīsim par CANOLLO SICILIANO – iecienīto Itāļu mafijas desertu. Savu nosaukumu Cannoli ieguvis formas dēļ – tās ir garas, plānas mīklas tūbiņas. Cannoli pildījumu gatavo no rikotas siera. Pildījumā var būt šokolādes skaidiņas vai sukādes. Kā dekorāciju izmanto rīvētu šokolādi, sasmalcinātas mandeles, sasmalcinātas pistācijas, kurās iemērc ar siera krēmu pildīto tūbiņu galus. Cannoli vēsture sākās viduslaikos. Nav precīzi zināms, kurā Sicīlijas daļā tie tika izgudroti, visticamāk, tā bija Sicīlijas riet...

Svētdien, 22.01. plkst. 11.00 tirdzniecības centrā Korso, Jomas ielā 37, 0. stāvā notiks gleznošanas meistarklase bērniem. Bērniem būs iespēja gleznot akrila tehnikā un dekorēt darbus ar zelta potālu (attēls pēc bērna izvēles).

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Nodarbības maksa 20 EUR.

Visi materiāli ir iekļauti cenā.

Tālrunis pierakstam +371 25704885

Nodarbības notiek krievu valodā.