• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00
Par projektu
Mūsdienīgs tirdzniecības centrs, kas izveidots Jūrmalas labāko tradīciju garā, aprīkots ar visu nepieciešamo kūrorta viesu atpūtai un izklaidei. Plašā veikalu izvēles ļaus veikt visus nepieciešamos pirkumus un kā nākas atpūsties. Spa salons piedāvā pašas modernākās sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, restorāns ar ainavas terasi, mūsdienīga dizaina kinoteātris, izklaide un attīstības centrs visai ģimenei – KORSO kļūst par jaunu galveno Jūrmalas objektu!
KORSO pirmajā stāvā apmeklētāji varēs atrast visu pašu labāko izsmalcinātām mājas vakariņām vai ģimenes pusdienām pārtikas preču veikalā, baudīt tasīti kafijas mājīgā kafejnīcā, iepriecināt sevi un draugus, nopērkot suvenīrus vai dabīgo kosmētiku. Bio ķīmiskā tīrītava laipni piedāvās spa pakalpojumus garderobes priekšmetiem. Galerijas pirmajā stāvā visu diennakti pieejams bankomāts.
Pirmais stāvs: Green Clean Plus, Pienene, Alp Cig, Sena Bode, Madam Brioš, SEB, Saldējums, Beauty Shop
Otrais stāvs ar tā ekskluzīvo sieviešu un vīriešu apģērbu un aksesuāru veikalu izlasi neatstās vienaldzīgus pat pašus pieredzes bagātākos modes zinātājus. Juvelierizstrādājumu veikals Goldiamond arī atrodas centra otrajā stāvā. Pulksteņi un rotaslietas – uzskatāma mūžīgās tēmas “Mirkli apstājies – tu esi skaists” ilustrācija.
Otrā stāva atpūtas zonā atrodas profesionāls skaistumkopšanas salons un relaksācijas centrs Kolonna Day Spa, kur paši prasīgākie klienti varēs aizmirst par ikdienas rūpēm, atjaunot spēkus un uzlādēties ar skaistuma un veselības enerģiju.
Otrais stāvs: Kolonna Day Spa, Ad Gustum, Sky Pro Shop, Rio Verti, Koshakova, Oskar, Alexander Pavlov, Outlet Bazaar, Goldiamond
Trešais stāvs: Star Cinema, restorāns
Mūsdienīgs restorāns
viesmīlīgi vērs durvis apmeklētājiem centra trešajā un ceturtajā stāvā. No KORSO logiem un galerijas atklātās terases paveras fantastisks skats uz Jomas ielu. Siltajās dienās apkalpošana būs pieejama arī uz terases.
Korso kinoteātris
tas ir kamerkinoteātris, kas sastāv no 2 mājīgām zālēm un ir neatkarīgs. Tāpēc repertuārs šeit ir īpašs: tās ir gan pirmizrādes, gan pašmāju, gan ārzemju kino klasika. Slavenu režisoru darbu retrospektīvie seansi, iecienītas multiplikācijas filmas – izvēlies un baudi atpūtu ģimenes un draugu lokā kinoteātra ģimenes zālē. Seansi sākas līdz ar galerijas atvēršanu un notiek līdz vēlai naktij. Kinoteātra apmeklētājiem tiks piedāvāta speciāla restorāna ēdienkarte.
Ar KORSO uz Jūrmalas galvenās ielas vasara ir cauru gadu!
Tagad Jūrmalā ir viena sezona un tās vārds ir KORSO!
Ja Jums interesē tirdzniecības telpu noma, lūdzu, paziņojiet mums par savu interesi, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.
Pārvaldības sabiedrība: SIA BPT Real Estate